aboutus

Şirket profili

Guangdong Dexin Mold Steel Industry Co., Ltd., toplam üç fabrika ile 70.000 metrekareden fazla kendi inşa ettiği tesislere sahiptir.1.600'den fazla vasıflı işçi, 100'den fazla tasarım ve yönetim kadrosu ve 70'den fazla satış elemanı bulunmaktadır.Bu arada DXM, profesyonel teknik araştırma ve geliştirmeden sorumlu 20'den fazla kişiden oluşan bir ekibe sahiptir.Standart dışı ve standart kalıp tabanlarını profesyonel olarak geliştirmek ve üretmek için gelişmiş bir kalite kontrol sistemini benimserler.

 

Ürünler: 1. Kalıp Tabanı;2. Kalıp Aksesuarları;3. Ham Çelik ve Hassas Öğütülmüş Çelik;4. Isıl İşlem;5. Çelik Performansının Test Edilmesi

 

Kalıp taban kapasitesi:

Standart ve Standart Dışı 290.000 takım/yıl

 

Şirket avantajları:

DXM'de Japan Mazak, Okuma, Mori Seiki, Makino vb. Sayısal CNC'ler bulunmaktadır, Ayrıca DXM'de ayrıca Hexagon Koordinat Ölçme Tezgahı, Tayvan Meiligu Sayısal Kontrollü Çift Kafa Freze Tezgahı, Tayvan Everising Büyük Dikey Testere Tezgahı ve Yatay Testere Tezgahı bulunmaktadır. her türlü Nümerik Kontrol Portal Freze Tezgahı ve Yüzey Taşlama.

 

Son zamanlarda DXM, yüksek kalite standardını katı bir şekilde uygulamak için bir Çelik Kalite Kontrol Merkezi kurmak üzere Yurtdışı Teknoloji Kurumu ile işbirliği yapmaktadır.

 

DXM'nin amacı, "Akıllı Entegre Kalıp Tabanı Üreticisi" markasını yenilikçi bir kalıp tabanı yapmak için "Akıllı Üretim", "Akıllı Yönetim" ve "Akıllı Servisler"in bilimsel birleşimine dayanmaktadır.Akıllı Üretim, Satış Hizmetleri, Tesis Yönetimi ve Otomasyon, Lojistik Hizmetleri, Kalite Denetimi, Teknoloji Araştırma ve Geliştirme, Görselleştirme Üretim Takibi, DXM Kurumsal Değerlerini birleştiriyor.

 

Daha fazla geliştirme için sağlam bir DXM temeli oluşturmak için yüksek kaliteli kalıp tabanları ve iyi bir itibar.Yıllarca süren sürekli büyümenin ardından DXM, Çin'deki kalıp tabanı üreticisinin bir Kıyaslamasıdır.

 

Dünyadaki endüstriyel ürünlerin artan talebi ve yüksek kalitesine paralel olarak DXM, müşterilerine değer yaratmak ve Kazan- Durumu kazanın.

 

Gelişime uygun olarak en önemli husus;yenilikçi, amansız bir arayıştır;DXM'nin hedefi sürekli gelişmedir, dünyadaki en üst düzey kalıp tabanı üreticisine doğru ilerliyoruz.

Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTDGuangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTDGuangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTDGuangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTDGuangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD

Hizmet

DXM Tasarım Çözümleri Daha fazla bilgi客户自主性和主观性,崇尚客户充分参与和积极融合,用科学、可持续的方法提高效率、关爱体验,从而实现“便捷消费、高效体验” .

Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTDGuangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTDGuangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Wang
Tel : 18023207010
Kalan karakter(20/3000)