aboutus

Üretim hattı

DXM, plastik kalıp tabanları ve kalıp aksesuarlarının araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve teknik desteğine kendini adamıştır.Şirket, Japonya'dan Mazak CNC makineleri, Okuma, Mori Seiki, Makino, Hexagon koordinat ölçüm cihazı, Dongguan Guda CNC çift kafalı freze makinesi vb. gibi gelişmiş ekipmanlara sahiptir.

DXM ayrıca büyük ölçekli CNC çelik levha hassas testereleme ve frezeleme makinelerine ve yatay hassas testereleme ve frezeleme makinelerine, çeşitli CNC portal frezeleme makinelerine ve yüzey taşlama makinelerine sahiptir.

Son yıllarda DXM, yabancı bilimsel ve teknolojik kurumlarla bir çelik malzeme test araştırma merkezi kurmuştur ve endüstrinin yüksek hassasiyetli standartlarını sıkı bir şekilde uygulamaktadır.DXM, “Akıllı Üretim”, “Akıllı Yönetim” ve “Akıllı Servis” olmak üzere üç temel boyutu bilimsel olarak birleştirerek, çağın yeni bir kalıp tabanı markası kavramını yaratmayı ve akıllı bir entegre kalıp tabanı üretim tedarikçisi oluşturmayı hedefliyor.

Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 0

 
Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 1
 
 

Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 2

 

Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 3
 

OEM / ODM

Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 0Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 1Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 2Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 3Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 4Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 5Guangdong Dexin Die Steel Industry Co. LTD fabrika üretim hattı 6

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Wang
Tel : 18023207010
Kalan karakter(20/3000)