Hassas Freze Yüzey İşlemli Çelik Standart Hasco Kalıp Tabanı

1
MOQ
Quotation according to the drawings and processing requirements you provided
fiyat
Hassas Freze Yüzey İşlemli Çelik Standart Hasco Kalıp Tabanı
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
ambalajlama: Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
Boyut: 15*15cm-40*50cm
Yüzey işleme: Hassas Frezeleme, Hassas Taşlama
Malzeme: 50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53
İşleme: CNC İşleme (Mazak / Okuma / Mori Seiki / Makino, Vb)
Hizmet: Free Drawing Review. Ücretsiz Çizim İncelemesi. Accurately Inform You Of The Delive
Standart: 1. Honing True Round Guide Sleeve Can Effectively Increase The Number Of Opening And Closing Moul
Renk: Çelik
Uygulama: Günlük İhtiyaçlar, Oyuncaklar, Kozmetikler, Elektrikli Ev Aletleri, Tıbbi Ekipmanlar, Vb.
Teslimat: Normal Üretim Süresi 1-2 Gün
Özel Süreç: Tüm CNC işlemleri ihtiyaçlarınıza göre yapılabilir.
alıntı: DXM's Quotation Includes 13% Value-added Tax. DXM Fiyat Teklifine %13 Katma Değer Verg
Vurgulamak:

Çelik Standart Hasco Kalıp Tabanı

,

Hasco Kalıp Tabanı Frezeleme Yüzeyi

,

Hasco Kalıp Tabanı Frezeleme

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: DXM
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: Standart Basitleştirilmiş tip ince su ağzı sistemi kalıp tabanı
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: İhraç edilen tüm ürünler fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanıl
Teslim süresi: <i>Non-standard customized mould base: Range 15*15cm-80*130cm;</i> <b>Standart olmayan özelleştirilm
Ödeme koşulları: <i>We provide a very diverse range of payment methods.</i> <b>Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz
Yetenek temini: 290000 Takım/Yıl
Ürün Açıklaması

Hassas Frezeleme Yüzey İşlemli Çelik Standart Plastik Kalıp Tabanı

Ürün Açıklaması:

Plastik Kalıp Tabanı, günlük ihtiyaçlar, oyuncaklar, kozmetik, elektrikli ev aletleri, tıbbi ekipman ve diğer sektörlerde çeşitli uygulamalara sahip çelikten yapılmış yüksek kaliteli bir tabandır.Size teslim süresi hakkında doğru bir şekilde bilgi veren ve tüm işleme kalemlerini ve ayrıntılı maliyetleri listeleyen iyi bir fiyat teklifi sağlayan ücretsiz çizim incelemesi sunar.Ayrıca, sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözmek ve sorumlulukları yerine getirmek için 24 saat görev başında profesyonel bir satış sonrası servis ekibi mevcuttur.Kullanımı anlamak için satış sonrası anketler de yapılır.

Plastik Kalıp Tabanı, açma ve kapama kalıplarının sayısını %20 oranında etkili bir şekilde artırabilen, kılavuz direğinin çekilmesini önleyen ve kalıbın hizmet ömrünü iyileştiren gerçek yuvarlak kılavuz manşonu bileme özelliğine sahiptir.Vida dişlerinin tamamı, sökülmesi ve montajı kolay, pürüzsüz vida dişleri ile CNC ekstrüzyon diş işlemini kullanır.Vida başı, deliğin alt kısmı düz ve kilitleme performansı daha iyi olacak şekilde CNC batırılarak işlenir.Kare demir vida deliği, iyi bir dikeylik ile CNC tarafından işlenir.Plaka kalınlığı toleransı +0-0,1 mm'dir, kalıp üretim süresini kısaltmak için önceden özelleştirilebilir aksesuarlar hazırlanır.Ayrıca, kalıp tabanını işlemek için MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO gibi ithal ekipmanlar, doğru tekrarlanan konumlandırma ve 0,01 mm'lik hassas delik ve çerçeve toleransı ve iyi yüzey kalitesi ile kullanılır.Deliklerin ve çerçevelerin düzlüğünü ve hassasiyetini ve kalıp tabanının tüm işlenmesinin doğruluğunu ve bitişini iyileştirmek için üst düzey ithal kesme aletleri (Swiss Sandvik ve Japon BIG) kullanılır.

Plastik Kalıp Tabanı fümigasyon içermeyen ahşap bir kutu içinde paketlenmiştir.HB=160-180 sertliğine sahip, sertlik açısından daha yüksek, deformasyon oranında daha düşük, yüzey ve pas direncinde sıradan çelikten (sertlik 140-170) daha iyi olan özelleştirilmiş 50c malzeme kullanılır.Bu kadar yüksek kalitesi ile çeşitli sektörlerde kullanım için güvenilir bir üründür.

 

Özellikler:

  • Ürün adı:Plastik Kalıp Tabanı
  • Boyut: 15*15cm-50*70cm
  • Hizmet: Ücretsiz Çizim İncelemesi.Teslimat Süresini Doğru Şekilde Bildirin.İnce Fiyat Teklifi, Tüm İşlem Kalemlerinin ve Ayrıntılı Maliyetlerin Listelenmesi.24 saat Görevli Profesyonel Satış Sonrası Servis Ekibi.Sorunları İlk Seferde Çözün ve Sonra Sorumlulukları Belirlemekle Vakit Kaybetmeden Sorumlulukları Uygulayın.Kullanımı Anlamak İçin Satış Sonrası Anketi.
  • Renk: Çelik
  • Şekil: Standart
  • Ambalaj: Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
 

Teknik parametreler:

Mülk Tanım
Şekil Standart
Ambalajlama Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
İşleme CNC İşleme (Mazak / Okuma / Mori Seiki / Makino, Vb)
Renk Çelik
Yüzey İşlem Hassas Frezeleme, Hassas Taşlama
Malzeme 50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53
Boyut 15*15cm-50*70cm
Başvuru Günlük İhtiyaçlar, Oyuncaklar, Kozmetikler, Elektrikli Ev Aletleri, Tıbbi Ekipmanlar, Vb.
Logo DXM
Servis Ücretsiz Çizim İncelemesi.Teslimat Süresini Doğru Şekilde Bildirin.İnce Fiyat Teklifi, Tüm İşlem Kalemlerinin ve Ayrıntılı Maliyetlerin Listelenmesi.24 saat Görevli Profesyonel Satış Sonrası Servis Ekibi.Sorunları İlk Seferde Çözün ve Sonra Sorumlulukları Belirlemekle Vakit Kaybetmeden Sorumlulukları Uygulayın.Kullanımı Anlamak İçin Satış Sonrası Anketi.
 

Uygulamalar:

Plastik Kalıp Tabanı, DXM'nin markalı bir ürünüdür.Model Numarası, minimum sipariş miktarı 1 olan ISO9001:2015 sertifikalı Standart Basitleştirilmiş tip ince su ağzı sistemi kalıp tabanıdır. Fiyatlar, sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine göre verilecektir.İhraç edilen tüm ürünlerin ambalajları fümigasyon içermeyen ahşap kutular olup, konteynerler kullanılarak denizyolu taşımacılığı ile belirlenen limanlara taşınmaktadır.Standart olmayan özelleştirilmiş kalıp tabanı için teslim süresi 5-12 gündür;standart kalıp tabanı için 1 gündür;standart modifiye kalıp tabanı için 1-2 gündür.Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz ve tüm siparişler KDV özel faturalarıyla faturalandırılabilir.Tedarik kabiliyetimiz 500 Takım/Yıl'dır.DXM ayrıca ücretsiz çizim incelemesi sağlar, size teslim süresi hakkında doğru bilgi verir, iyi fiyat teklifi verir, tüm işlem kalemlerini ve ayrıntılı maliyetleri listeler, 24 saat görev başındaki profesyonel satış sonrası servis ekibi, sorunları ilk seferde çözer ve ardından sorumluluklarınızı uygular. sorumlulukların belirlenmesi için zaman kaybı ve kullanımı anlamak için satış sonrası anket.Plastik kalıp tabanının malzemesi 50c, ASTM:1050, JIS:S50c, DIN:CK53 ve rengi çeliktir.Günlük ihtiyaçlar, oyuncaklar, kozmetikler, elektrikli ev aletleri, tıbbi cihazlar vb. gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünün logosu DXM'dir.

 

özelleştirme:

Plastik Kalıp Tabanı

Marka adı: DXM

Model Numarası: Standart Basitleştirilmiş tip ince su ağzı sistemi kalıp tabanı

Menşe Yeri: Guangdong, Çin

Sertifikasyon: ISO9001:2015

Asgari Sipariş Miktarı: 1

Fiyat: Sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine göre teklif

Paketleme Detayları: İhraç edilen tüm ürünler fümigasyondan arındırılmış ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanılarak deniz yolu ile belirlenen limanlara taşınmaktadır.

Teslim Süresi: Standart dışı özelleştirilmiş kalıp tabanı: Aralık 15*15cm-80*130cm;normal üretim süresi 5-12 gün. Standart kalıp tabanı: Aralık 15*15cm-35*45cm;normal üretim süresi 1 gün .Standart modifiye kalıp tabanı: Aralık 15*20cm-40*50cm;normal üretim süresi 1-2 gün

Ödeme Koşulları: Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz.Lütfen ihtiyaçlarınızı satış ekibimize açıklayınız.DXM, KDV faturaları sağlayabilir mi?Tüm siparişler KDV özel faturaları ile faturalandırılabilir.

Tedarik Kabiliyeti: 500 Takım/Yıl

Logo: DXM

Şekil: Standart

Hizmet: Ücretsiz Çizim İncelemesi.Teslimat Süresini Doğru Şekilde Bildirin.İnce Fiyat Teklifi, Tüm İşlem Kalemlerinin ve Ayrıntılı Maliyetlerin Listelenmesi.24 saat Görevli Profesyonel Satış Sonrası Servis Ekibi.Sorunları İlk Seferde Çözün ve Sonra Sorumlulukları Belirlemekle Vakit Kaybetmeden Sorumlulukları Uygulayın.Kullanımı Anlamak İçin Satış Sonrası Anketi.

Standart: 1. Gerçek Yuvarlak Kılavuz Kovanın Honlanması, Açma ve Kapama Kalıplarının Sayısını Etkili Bir Şekilde %20 Artırabilir, Kılavuz Direğinin Çekilmesini Önleyebilir ve Kalıbın Hizmet Ömrünü İyileştirebilir.2. Özelleştirilmiş 50c Malzeme, Sertlik HB=160-180.Sıradan Çelikten (sertlik 140-170) Daha Yüksek Sertlik, Daha Düşük Deformasyon Oranı, Daha İyi Bitirme Ve Daha İyi Pas Direnci.3. Tüm Vida Diş Seti CNC Ekstrüzyon Diş İşlemi, Pürüzsüz Vida Dişleri, Sökülmesi ve Montajı Kolay Kullanılır.4. Vida Başı CNC Batarak İşlenir, Deliğin Altı Düzdür ve Kilitleme Performansı Daha İyidir.5. Kare Demir Vida Deliği, İyi Dikeylik ile CNC Tarafından İşlenir.6. Plaka Kalınlığı Toleransı +0-0.1mm'dir.Kalıp Üretim Süresini Kısaltmak İçin Önceden Özelleştirilebilir Aksesuarlar Hazırlayın.7. İthal Ekipman: MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO, Doğru Tekrarlanan Konumlandırma ve Hassas Delik ve 0,01 mm'lik Çerçeve Toleransı ve İyi Son İşlem.8. Deliklerin ve Çerçevelerin Düzlüğünü ve Hassasiyetini ve Kalıp Tabanının Tüm İşlemesinin Doğruluğunu ve Sonunu Geliştirmek İçin Üst Düzey İthal Kesici Aletlerin (İsviçre Sandvik ve Japon BIG) Kullanılması.

Boyut: 15*15cm-50*70cm

 

Destek ve Hizmetler:

Plastik Kalıp Tabanı Teknik Destek ve Servisi

Plastik kalıp tabanı için teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz.Mühendis ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, kalıp tasarımı, kalıp denemesi, kalıp modifikasyonu, kalıp bakımı, kalıp değişimi ve kalıp onarımı dahil olmak üzere sahip olabileceğiniz her türlü sorunda size yardımcı olmaya hazır olacaktır.

Ayrıca web sitemiz, e-posta ve telefon aracılığıyla çevrimiçi destek sağlıyoruz.Müşteri hizmetleri ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak için 7/24 hizmetinizdedir.

Size en yüksek kalitede hizmet ve destek sağlamayı taahhüt ediyoruz.Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, memnuniyetinizi sağlamaya kendini adamıştır.Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Paketleme ve Nakliye:

Plastik Kalıp Tabanı için Paketleme ve Nakliye

Plastik kalıp tabanı, nakliye işlemi sırasında hasar görmemesi veya çizilmemesi için koruyucu köpük ile bir karton kutu içinde sabitlenecek ve güvenli bir şekilde paketlenecektir.Ayrıca, elemanlardan olası herhangi bir hasarı önlemek için kutu güvenli bir şekilde kapatılacaktır.

Kalıp tabanı güvenli bir şekilde paketlendikten sonra müşteriye FedEx, UPS veya DHL gibi güvenilir bir taşıyıcı kullanılarak gönderilecektir.Ayrıca müşteriye gönderilerinin ilerleyişini takip edebilmeleri için bir takip numarası vereceğiz.

 

SSS:

S: Plastik Kalıp Tabanının markası nedir?
A:Plastik Kalıp Tabanının markası DXM'dir.
S: Plastik Kalıp Tabanının model numarası nedir?
A:Plastik Kalıp Tabanının model numarası, Standart Basitleştirilmiş tip ince su ağzı sistemi kalıp tabanıdır.
S: Plastik Kalıp Tabanının menşei nerede?
A:Plastik Kalıp Tabanının menşei Guangdong, Çin'dir.
S: Plastik Kalıp Tabanının sertifikası nedir?
A:Plastik Kalıp Tabanının sertifikası ISO9001:2015'tir.
S: Plastik Kalıp Tabanının minimum sipariş miktarı nedir?
A:Plastik Kalıp Tabanı minimum sipariş miktarı 1 adettir.
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Wang
Tel : 18023207010
Kalan karakter(20/3000)