Özelleştirilmiş Oyuncaklar Kalıplama Üstün Kalıp Tabanları JIS S50c ASTM malzemesi

1
MOQ
Quotation according to the drawings and processing requirements you provided
fiyat
Özelleştirilmiş Oyuncaklar Kalıplama Üstün Kalıp Tabanları JIS S50c ASTM malzemesi
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
ambalajlama: Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
Şekil: Özelleştirilmiş
Alıntı yapmak: DXM's Quotation Includes 13% Value-added Tax. DXM Fiyat Teklifine %13 Katma Değer Verg
İşleme: CNC İşleme(Mazak/ Okuma/ Mori Seiki/ Makino, Etc)
standartlar: 8 Advantages for our products, such as honing true round guide sleeve, customized 50c material(ha
Hizmet: Free Drawing Review. Ücretsiz Çizim İncelemesi. Accurately Inform You Of The Delive
Özel Süreç: Tüm CNC işlemleri ihtiyaçlarınıza göre yapılabilir.
Teslimat: Normal Üretim Süresi 5-13 Gün
Vurgulamak:

Oyuncaklar Kalıplama Üstün Kalıp Tabanları

,

Özelleştirilmiş Üstün Kalıp Tabanları

,

üstün kalıp tabanı ASTM

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: DXM
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: Özelleştirilmiş Büyük su ağzı sistemi kalıp tabanı
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: İhraç edilen tüm ürünler fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanıl
Teslim süresi: <i>Non-standard Customized Mould Base: Range 15*15cm-80*130cm;</i> <b>Standart Dışı Özelleştirilmiş
Ödeme koşulları: <i>We provide a very diverse range of payment methods.</i> <b>Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz
Yetenek temini: 290000 Takım/Yıl
Ürün Açıklaması

Honlamalı Özelleştirilmiş Oyuncaklar Kalıplama Tabanları Gerçek Yuvarlak Kılavuz Kovanı %20 Artan Kalıplar Ücretsiz Çizim İncelemesi ve İnce Kota

Ürün Açıklaması:

Özel Kalıp Tabanları, çeşitli boyut ve malzemelerle özelleştirilmiş kalıp tabanlarında uzmanlaşmış profesyonel bir kalıp tabanı üreticisidir.Kalıp tabanlarımız müşterilerimizin günlük ihtiyaçları, oyuncak, kozmetik, elektrikli ev aletleri, medikal ekipman vb. ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kalıp tabanlarımız 15*15cm'den 60*70cm'e kadar değişen ebatlarda mevcuttur.50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53, ASTM: P20, ASTM: P20+Ni(DIN: 1.2738), ASTM: 420(DIN: 1.2083), ASSAB: S136, ASTM dahil olmak üzere kapsamlı malzeme seçimimiz ile : P21(Japonya: ), ASTM: H13(DIN: 1.2344, JIS: SKD61, ASSAB: 8407), müşteriler uygulamaları için en uygun malzemeyi bulabilmektedir.

Özel Kalıp Tabanlarımız, %13 katma değer vergisi içeren vergi dahil bir fiyatla gelir.Belirtilen fiyata navlun dahil değildir ve navlun sipariş onaylanmadan önce ayrıca hesaplanacaktır.Güvenlik hususları için, paketleme için fümigasyon içermeyen ahşap kutu kullanıyoruz.

Özel Kalıp Tabanlarımız, müşterilerin gereksinimlerini üstün kalite ve mükemmel hizmet ile karşılamak için tasarlanmıştır.Müşteriler, Özel Kalıp Tabanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacağına güvenebilirler.

 

Özellikler:

 • Ürün adı:Özel Kalıp Tabanları
 • Hizmet:Ücretsiz Çizim İncelemesi.Teslimat Süresini Doğru Şekilde Bildirin.İnce Fiyat Teklifi, Tüm İşlem Kalemlerinin ve Ayrıntılı Maliyetlerin Listelenmesi.24 saat Görevli Profesyonel Satış Sonrası Servis Ekibi.Sorunları İlk Seferde Çözün ve Sonra Sorumlulukları Belirlemekle Vakit Kaybetmeden Sorumlulukları Uygulayın.Kullanımı Anlamak İçin Satış Sonrası Anketi.
 • Ambalajlama:Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
 • Yüzey İşlem:Hassas Frezeleme, Hassas Taşlama
 • Ürün seçimi:
  • Kalıp Çerçeve Ürünleri İçin Standart Kalıp Tabanına Ek Olarak Başka İşleme Projeleri Yapılabilir mi?
   • Kalıp Bazlı Ürünler İçin Aşağıdaki Ek İşleme Projeleri Yapılabilir: AB Plakası ve İtme Plakası Değişimi Çelik Tipi, Kaba (ince) Çerçeve İşleme, Hassas Çerçeve Pah Kırma, Yuvarlak Çerçeve, İtme Plakasından Arka İğne, Limit Pimi, Kılavuz Direk Ters Çevirme, Standart İğne.Plaka Kenarı (EGP), Standart Kod Kalıp Çukuru, İnce Çalışma Yüzeyi Kod Kalıp Çukuru, Üst Stik Deliği, Yan Kilit (SIDELOCK), Üst Kilit (TOPLOCK), Eğik Kılavuz Konum Yardımcısı (TAPERBLOCK), Emme Nozulu.Delik, Kod Kalıp Demiri (kilitleme Modülü).
   • Yukarıdaki İşleme Projeleri İhtiyaçlarınızı Karşılayamıyorsa Lütfen Doğrudan Bizimle İletişime Geçin.
 • Malzeme:50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53, ASTM: P20, ASTM: P20+Ni(DIN: 1.2738), ASTM: 420(DIN: 1.2083), ASSAB: S136, ASTM: P21(Japonya: ) , ASTM: H13(DIN: 1.2344, JIS: SKD61, ASSAB: 8407)
 

Teknik parametreler:

parametreler Özellikler
İşleme CNC İşleme (Mazak/ Okuma/ Mori Seiki/ Makino, Etc)
Ürün seçimi Kalıp çerçeve ürünleri için standart kalıp tabanına ek olarak başka işleme projeleri yapılabilir mi?Kalıp bazlı ürünler için aşağıdaki ek işleme projeleri yapılabilir: AB Plakası ve İtme Plakası Çelik Tipini Değiştirme, Kaba (ince) Çerçeve İşleme, Hassas Çerçeve Pah Kırma, Yuvarlak Çerçeve, İtme Plakasından Arka İğne, Limit Pimi, Kılavuz Direk Ters Çevirme, Standart İğne.Plaka Kenarı (EGP), Standart Kod Kalıp Çukuru, İnce Çalışma Yüzeyi Kod Kalıp Çukuru, Üst Stik Deliği, Yan Kilit (SIDELOCK), Üst Kilit (TOPLOCK), Eğik Kılavuz Konum Yardımcısı (TAPERBLOCK), Emme Nozulu.Delik, Kod Kalıp Demiri (kilitleme Modülü).Yukarıdaki işleme projeleri ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.
Yüzey İşlem Hassas Frezeleme, Hassas Taşlama
Teslimat Standart dışı özelleştirilmiş kalıp tabanı: Aralık 15*15cm-80*130cm;Normal Üretim Süresi 5-12 Gün
Renk Çelik
Boyut

15*15cm*80*130cm

standartlar 1. Gerçek yuvarlak kılavuz manşonun honlanması, açma ve kapama kalıplarının sayısını %20 oranında etkili bir şekilde artırabilir, kılavuz direğinin çekilmesini önleyebilir ve kalıbın hizmet ömrünü uzatabilir.2. Özelleştirilmiş 50c malzeme, sertlik HB=160-180.Sıradan çelikten (sertlik 140-170) daha yüksek sertlik, daha düşük deformasyon oranı, daha iyi yüzey ve daha iyi pas direnci.3. Vida dişlerinin tamamı CNC ekstrüzyon diş sürecini, düz vida dişlerini kullanır, sökülmesi ve montajı kolaydır.4. Vida başı CNC batırılarak işlenir, deliğin alt kısmı düzdür ve kilitleme performansı daha iyidir.5. Kare demir vida deliği, iyi bir dikeylik ile CNC tarafından işlenir.6. Plaka kalınlığı toleransı +0-0,1 mm'dir.Kalıp üretim süresini kısaltmak için önceden özelleştirilebilir aksesuarlar hazırlayın.7. İthal ekipman: MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO, hassas tekrarlanan konumlandırma ve 0,01 mm'lik hassas delik ve çerçeve toleransı ve iyi yüzey.8. Deliklerin ve çerçevelerin düzlüğünü ve hassasiyetini ve kalıp tabanının tüm işlenmesinin doğruluğunu ve bitişini iyileştirmek için üst düzey ithal kesme aletlerinin (Swiss Sandvik ve Japon BIG) kullanılması.
Ambalajlama Fümigasyon içermeyen ahşap kutu
Logo Özelleştirilmiş
Başvuru Günlük İhtiyaçlar, Oyuncaklar, Kozmetikler, Elektrikli Ev Aletleri, Tıbbi Ekipmanlar, Vb.
 

Uygulamalar:

Özelleştirilmiş kalıp tabanları, endüstriyel üretim sürecinin önemli bir parçasıdır ve DXM, farklı müşterilerin üretim ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli özel kalıp tabanları sunar.ISO9001:2015 tarafından onaylanan DXM'nin özel kalıp tabanları, üstün kaliteye ve güvenilir performansa sahiptir.Minimum sipariş miktarı 1'dir ve fiyat, sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine göre verilecektir.Hepsi fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenir ve deniz taşımacılığı ile konteynerlerde gönderilir.Standart olmayan özelleştirilmiş kalıp tabanı için teslim süresi genellikle 5-12 gündür.Ürün ebat aralığı 15*15cm ile 80*130cm arasındadır.Çeşitli ödeme seçenekleri sunuyoruz ve tüm siparişler KDV özel faturaları ile faturalandırılabiliyor.Yıllık tedarik kapasitesi 200 takımdır.Kullanılan malzemeler çeliktir ve rengi çeliktir.Standart kalıp tabanına ek olarak, AB plakası ve itme plakası çelik tipini değiştirme, kaba (ince) çerçeve işleme, hassas çerçeve pah kırma, yuvarlak çerçeve, itme plakasından arka iğne, limit gibi kalıp çerçeve ürünleri için başka işleme projeleri yapılabilir. pim, kılavuz direği ters çevirme, standart iğne.Plaka kenarı (EGP), standart kodlu kalıp çukuru, ince çalışma yüzeyi kodlu kalıp çukuru, üst çubuk deliği, yan kilit (SIDELOCK), üst kilit (TOPLOCK), eğik kılavuz konum yardımcısı (TAPERBLOCK), emme nozulu.Delik, kod kalıp demiri (kilitleme modülü).DXM tarafından sağlanan fiyat teklifi, %13 katma değer vergisini içerir, ancak sipariş onaylanmadan önce ayrıca hesaplanacak olan navlunu içermez.

 

özelleştirme:

DXM'den Özel Kalıp Tabanları, özel kalıp gereksinimleriniz için mükemmel çözümdür.Özel kalıp tabanlarımız 15*15cm-80*130cm aralığında ve 5-12 gün üretim süresi ile tam istediğiniz özelliklere göre tasarlanmıştır.Tüm ürünlerimiz ISO9001:2015 sertifikalıdır ve minimum sipariş miktarı 1 adettir. Mevcut malzemeler arasında 50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53, ASTM: P20, ASTM: P20+Ni(DIN: 1.2738) bulunmaktadır. , ASTM: 420(DIN: 1.2083), ASSAB: S136, ASTM: P21(Japonya: ), ASTM: H13(DIN: 1.2344, JIS: SKD61, ASSAB: 8407).Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz ve tüm siparişler KDV özel faturası ile faturalandırılabilir.Tedarik kabiliyetimiz yılda 290.000 takımdır ve size teslim süresi hakkında doğru bilgi veren ücretsiz çizim incelemesi, ince fiyat teklifi, tüm işleme kalemlerini ve ayrıntılı maliyetleri listeleme, 24 saat görev başında profesyonel satış sonrası servis ekibi, sorunları çözme İlk seferde sorumlulukları belirlemek ve daha sonra zaman kaybetmeden uygulamak, sorumlulukları belirlemek ve kullanımı anlamak için satış sonrası anket.İhraç edilen tüm ürünler fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanılarak denizyolu taşımacılığı ile belirlenen limanlara taşınmaktadır.

 

Destek ve Hizmetler:

Özel Kalıp Tabanları Teknik Destek ve Servis

Özel Kalıp Üslerinde, tüm müşterilerimiz için üst düzey teknik destek ve hizmet sağlıyoruz.Teknik destek ekibimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak için 7/24 hizmetinizdedir.

Ürünlerimizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için kapsamlı kurulum ve bakım hizmetleri sunuyoruz.Ayrıca müşterilerimize mümkün olan en iyi deneyimi yaşatan çeşitli özel çözümler sunuyoruz.

Müşteri hizmetleri ekibimiz, sahip olabileceğiniz herhangi bir sorunla ilgili yardım sağlamaya hazırdır.En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz ve başarınızı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Paketleme ve Nakliye:

Özel Kalıp Tabanları paketleme ve nakliye şunları içerir:

 • Güvenli varış sağlamak için ürünü güvenli bir şekilde paketleme
 • Müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için uygun nakliye yöntemini kullanmak
 • Sevkıyatla birlikte gerekli tüm belgeler dahil
 • Sevkiyat tesisimizden çıkar çıkmaz takip bilgilerinin sağlanması
 

SSS:

S: Özel Kalıp Tabanlarının Marka Adı Nedir?
C: Özel Kalıp Tabanlarının Marka Adı DXM'dir.
S: Özel Kalıp Tabanlarının Model Numarası nedir?
A: Özel Kalıp Tabanlarının Model Numarası, Özelleştirilmiş Büyük su ağzı sistemi kalıp tabanıdır.
S: Özel Kalıp Tabanlarının Menşe Yeri Nerededir?
A: Özel Kalıp Tabanlarının Menşe Yeri Guangdong, Çin'dir.
S: Özel Kalıp Tabanlarının Sertifikasyonu Nedir?
A: Özel Kalıp Tabanlarının Sertifikasyonu ISO9001:2015'tir.
S: Özel Kalıp Tabanlarının Minimum Sipariş Miktarı Nedir?
A: Özel Kalıp Tabanlarının Minimum Sipariş Miktarı 1'dir.
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Wang
Tel : 18023207010
Kalan karakter(20/3000)