Kozmetik için 50C Malzeme Standart Kalıp Tabanı Enjeksiyon Kalıbı

1
MOQ
Quotation according to the drawings and processing requirements you provided
fiyat
Kozmetik için 50C Malzeme Standart Kalıp Tabanı Enjeksiyon Kalıbı
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Malzeme: 50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53
Boyut: 15*15cm-40*50cm
Alıntı yapmak: DXM's Quotation Includes 13% Value-added Tax. DXM Fiyat Teklifine %13 Katma Değer Verg
Renk: Çelik
Yüzey işleme: Hassas Frezeleme, Hassas Taşlama
Teslimat: Normal Üretim Süresi 1-2 Gün
Hizmet: Free Drawing Review. Ücretsiz Çizim İncelemesi. Accurately Inform You Of The Delive
Vurgulamak:

50C Malzeme Standart Kalıp Tabanı

,

Standart Kalıp Tabanı Çamur

,

Çamur Tabanı Enjeksiyon Kalıbı Kozmetik

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: DXM
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: Standart Büyük su ağzı sistemi kalıp tabanı
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: İhraç edilen tüm ürünler fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanıl
Teslim süresi: 1-2 Gün
Ödeme koşulları: <i>We Provide A Very Diverse Range Of Payment Methods.</i> <b>Çok Çeşitli Ödeme Yöntemleri Sunuyoruz
Yetenek temini: 290000 Takım/Yıl
Ürün Açıklaması

Standart Kalıp Tabanı

Ürün Açıklaması:

DXM Standart Kalıp Tabanı, herhangi bir kalıplama uygulaması için üstün performans, hassasiyet ve dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanmıştır.Açma ve kapama kalıplarının sayısını %20 oranında etkili bir şekilde artırabilen, kılavuz direğinin çekilmesini önleyen ve kalıbın hizmet ömrünü iyileştirebilen, gerçek bir yuvarlak kılavuz manşon ile inşa edilmiştir.Sıradan çelikten (sertlik 140-170) daha yüksek sertlik, daha düşük deformasyon oranı, daha iyi yüzey ve daha iyi pas direnci ile HB160-180 sertliğine sahip özelleştirilmiş 50C malzemeden yapılmıştır.Bu ürün ayrıca, pürüzsüz vida dişleri sağlayan, sökülmesi ve montajı kolay olan CNC ekstrüzyon diş işlemi ile işlenen bir dizi vida dişi ile donatılmıştır.Vida başı, deliğin alt kısmı düz olacak şekilde CNC batırılarak işlenir ve kilitleme performansı daha iyidir.Kare demir vida deliği, iyi bir dikeylik ile CNC makinesi tarafından işlenir.Plaka kalınlığı toleransı +0-0,1 mm'dir ve kalıp üretim süresini kısaltmak için önceden özelleştirilebilir aksesuarlar mevcuttur.Ayrıca MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO gibi, doğru tekrarlanan konumlandırma ve 0,01 mm'lik hassas delik ve çerçeve toleransı ve iyi yüzey kalitesi sağlayan ithal ekipmanlarla donatılmıştır.Swiss Sandvik ve Japanese BIG gibi üst düzey ithal kesme aletlerini kullanarak, deliklerin ve çerçevelerin düzgünlüğünü ve hassasiyetini ve kalıp tabanının tüm işlenmesinin doğruluğunu ve bitişini sağlayabilir.Bu ürün günlük ihtiyaçlar, oyuncaklar, kozmetikler, elektrikli ev aletleri, tıbbi cihazlar vb. için kullanılabilir. Çelik rengi ve logosu DXM'dir.

 

Özellikler:

 • Ürün Adı: Standart Kalıp Tabanı
 • Renk: Çelik
 • Hizmet: Ücretsiz Çizim İncelemesi.Teslimat Süresini Doğru Şekilde Bildirin.İnce Fiyat Teklifi, Tüm İşlem Kalemlerinin ve Ayrıntılı Maliyetlerin Listelenmesi.24 saat Görevli Profesyonel Satış Sonrası Servis Ekibi.Sorunları İlk Seferde Çözün ve Sonra Sorumlulukları Belirlemekle Vakit Kaybetmeden Sorumlulukları Uygulayın.Kullanımı Anlamak İçin Satış Sonrası Anketi.
 • Boyut: 15*15cm-40*50cm
 • Uygulama: Günlük İhtiyaçlar, Oyuncaklar, Kozmetik, Elektrikli Ev Aletleri, Tıbbi Ekipman, Vb.
 • Logo: DXM
 

Teknik parametreler:

Parametre Değer
Standart Kalıp Tabanı  
Başvuru Günlük İhtiyaçlar, Oyuncaklar, Kozmetikler, Elektrikli Ev Aletleri, Tıbbi Ekipmanlar, Vb.
Malzeme 50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53
Teslimat

Normal Üretim Süresi 1-2 Gün

Boyut

15*15cm-40*50cm

İşleme CNC İşleme (Mazak / Okuma / Mori Seiki / Makino, Vb)
standartlar 1. Gerçek Yuvarlak Kılavuz Kovanın Honlanması, Açma ve Kapama Kalıplarının Sayısını Etkili Bir Şekilde %20 Artırabilir, Kılavuz Gönderinin Çekilmesini Önleyebilir ve Kalıbın Hizmet Ömrünü İyileştirebilir.2. Özelleştirilmiş 50c Malzeme, Sertlik HB=160-180.Sıradan Çelikten (sertlik 140-170) Daha Yüksek Sertlik, Daha Düşük Deformasyon Oranı, Daha İyi Bitirme Ve Daha İyi Pas Direnci.3. Tüm Vida Diş Seti CNC Ekstrüzyon Diş İşlemi, Pürüzsüz Vida Dişleri, Sökülmesi ve Montajı Kolay Kullanılır.4. Vida Başı CNC Batarak İşlenir, Deliğin Altı Düzdür ve Kilitleme Performansı Daha İyidir.5. Kare Demir Vida Deliği, İyi Dikeylik ile CNC Tarafından İşlenir.6. Plaka Kalınlığı Toleransı +0-0.1mm'dir.Kalıp Üretim Süresini Kısaltmak İçin Önceden Özelleştirilebilir Aksesuarlar Hazırlayın.7. İthal Ekipman: MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO, Doğru Tekrarlanan Konumlandırma ve Hassas Delik ve 0,01 mm'lik Çerçeve Toleransı ve İyi Son İşlem.8. Deliklerin ve Çerçevelerin Düzlüğünü ve Hassasiyetini ve Kalıp Tabanının Tüm İşlemesinin Doğruluğunu ve Sonunu Geliştirmek İçin Üst Düzey İthal Kesici Aletlerin (İsviçre Sandvik ve Japon BIG) Kullanılması.
Logo DXM
Ürün seçimi 1. Kalıp Çerçeve Ürünleri İçin Standart Kalıp Tabanına Ek Olarak Başka İşleme Projeleri Yapılabilir mi?● Kalıp Bazlı Ürünler İçin Aşağıdaki Ek İşleme Projeleri Yapılabilir: AB Plakası ve İtme Plakası Çelik Tipini Değiştirme, Kaba (ince) Çerçeve İşleme, Hassas Çerçeve Pah Kırma, Yuvarlak Çerçeve, İtme Plakasından Arka İğne, Limit Pimi, Kılavuz Direği Ters Çevirme, Standart İğne.Plaka Kenarı (EGP), Standart Kod Kalıp Çukuru, İnce Çalışma Yüzeyi Kod Kalıp Çukuru, Üst Stik Deliği, Yan Kilit (SIDELOCK), Üst Kilit (TOPLOCK), Eğik Kılavuz Konum Yardımcısı (TAPERBLOCK), Emme Nozulu.Delik, Kod Kalıp Demiri (kilitleme Modülü).● Yukarıdaki İşleme Projeleri İhtiyaçlarınızı Karşılayamıyorsa Lütfen Doğrudan Bizimle İletişime Geçin.
Ambalajlama Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
Renk Çelik
 

Uygulamalar:

DXM'den ISO9001:2015 Sertifikalı Standart Kalıp Tabanı

DXM, ISO9001:2015 sertifikalı, 15*15cm ila 60*70cm boyutlarında Standart Kalıp Tabanı sunar.Tüm siparişler KDV özel faturaları ile faturalandırılabilir ve minimum sipariş miktarı 1'dir. Ürün için teklif, sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine dayanmaktadır.İhraç edilen tüm ürünler fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanılarak denizyolu taşımacılığı ile belirlenen limanlara taşınmaktadır.Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz.

Standart kalıp tabanı: aralık 15*15cm-40*50cm;normal üretim süresi 1 gün
Standart değiştirilmiş kalıp tabanı: aralık 15*20cm-40*50cm;normal üretim süresi 1-2 gün

DXM, standart kalıp tabanına ek olarak kalıp çerçevesi ürünleri için AB plakası ve itme plakası çelik tipini değiştirme, kaba (ince) çerçeve işleme, hassas çerçeve pah kırma, yuvarlak çerçeve, itme plakası aracılığıyla arka iğne gibi diğer işleme projelerini yapabilir. limit pimi, kılavuz direği ters çevirme, standart iğne.Plaka kenarı (EGP), standart kod kalıp çukuru, hassas çalışma yüzeyi kod kalıp çukuru, üst çubuk deliği, yan kilit (SIDELOCK), üst kilit (TOPLOCK), eğik kılavuz konum yardımcısı (TAPERBLOCK), emiş ağzı deliği, kod kalıp demiri ( kilitleme modülü).Yukarıdaki işleme projeleri ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.

DXM, Standart Kalıp Tabanı için Mazak / Okuma / Mori Seiki / Makino, vb. kullanarak CNC işleme sunar. Ayrıca ücretsiz çizim incelemesi sağlar, teslimat süresini doğru bir şekilde bildiririz, iyi fiyat teklifi verir, tüm işleme kalemlerini ve ayrıntılı maliyetleri listeler, 24- saat görev başında olan profesyonel satış sonrası servis ekibi, sorunları ilk seferde çözüp sonra zaman kaybetmeden sorumlulukları hayata geçirmek, sorumlulukları belirlemek ve kullanımı anlamak için satış sonrası anket yapmak.

DXM'nin Standart Kalıp Tabanı günlük ihtiyaçlar, oyuncaklar, kozmetik ürünler, elektrikli cihazlar, tıbbi ekipman vb. için geçerlidir.

 

özelleştirme:

Standart Kalıp Tabanı

Marka adı:DXM
Model Numarası: Standart Büyük su ağzı sistemi kalıp tabanı
Menşe Yeri: Guangdong, Çin
Sertifika:ISO9001:2015
Minimum Sipariş Miktarı: 1
Fiyat: Sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine göre teklif
Paketleme Detayları: İhraç edilen tüm ürünler,fümigasyon içermeyen ahşap kutulardeniz taşımacılığı ile konteynerler kullanılarak belirlenen limanlara taşınır.
Teslimat Süresi: Normal Üretim Süresi 1-2 Gün
Ödeme Koşulları: Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz.Lütfen ihtiyaçlarınızı satış ekibimize açıklayınız.DXM, KDV faturaları sağlayabilir mi?Tüm siparişler KDV özel faturaları ile faturalandırılabilir.
Tedarik Kabiliyeti: 290000 Takım/Yıl
Ambalajlama:Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
Renk: Çelik
standartlar:

 • Gerçek Yuvarlak Kılavuz Kovanın Honlanması, Açma ve Kapama Kalıplarının Sayısını Etkili Bir Şekilde %20 Artırabilir, Kılavuz Direğinin Çekilmesini Önleyebilir ve Kalıbın Hizmet Ömrünü İyileştirebilir.
 • Özelleştirilmiş 50c Malzeme, Sertlik HB=160-180.Sıradan Çelikten (sertlik 140-170) Daha Yüksek Sertlik, Daha Düşük Deformasyon Oranı, Daha İyi Bitirme Ve Daha İyi Pas Direnci.
 • Vida Dişlerinin Tüm Set KullanımıCNC Ekstrüzyon Diş İşlemi, Pürüzsüz Vida Dişleri, Sökülmesi ve Takılması Kolay.
 • Vida Başı Tarafından İşlenirCNC Batma, Deliğin Altı Düzdür Ve Kilitleme Performansı Daha İyidir.
 • Kare Demir Vida Deliği, İyi Dikeylik ile CNC Tarafından İşlenir.
 • Plaka Kalınlığı Toleransı +0-0.1mm'dir.Kalıp Üretim Süresini Kısaltmak İçin Önceden Özelleştirilebilir Aksesuarlar Hazırlayın.
 • İthal Ekipmanlar:MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO, Doğru Tekrarlanan Konumlandırma ve Hassas Delik ve 0,01 mm'lik Çerçeve Toleransı ve İyi Bitirme.
 • Deliklerin ve Çerçevelerin Düzlüğünü ve Hassasiyetini ve Kalıp Tabanının Tüm İşlemesinin Doğruluğunu ve Sonunu Geliştirmek İçin Üst Düzey İthal Kesici Aletler (İsviçre Sandvik ve Japon BIG) Kullanma.
Teslimat: Standart Kalıp Tabanı: Aralık 15*15cm-35*45cm;Normal Üretim Süresi 1 Gün Standart Modifiye Kalıp Tabanı: Aralık 15*20cm-40*50cm;Normal Üretim Süresi 1-2 Gün
Uygulama: Günlük İhtiyaçlar, Oyuncaklar, Kozmetik, Elektrikli Ev Aletleri, Tıbbi Ekipman, Vb.

 

 

Destek ve Hizmetler:

Standart Kalıp Tabanı Teknik Destek ve Servis
 • Standart kalıp tabanlarının seçimi ve uygulanmasında teknik tavsiye ve destek sağlanması
 • Özel kalıp tabanlarının tasarımı ve imalatında teknik tavsiye ve destek sağlanması
 • Standart ve özel kalıp tabanlarının kurulumu ve devreye alınması konusunda yardım
 • Standart ve özel kalıp tabanları için sorun giderme ve problem çözme
 • Belirli müşteri gereksinimlerini karşılamak için standart kalıp tabanlarının özelleştirilmesi
 • Standart ve özel kalıp tabanlarının düzenli bakım ve servisi
 • Kalıp tabanlarının standart ve özel bileşenlerinin değiştirilmesi ve onarımı
 

Paketleme ve Nakliye:

Standart Kalıp Tabanı için Paketleme ve Nakliye

Standart kalıp bazlı ürünler, karton kutular, balonlu naylon ve diğer ambalaj malzemeleri formlarında güvenli bir şekilde paketlenir.Ambalaj, ürünlerin nakliye sırasında mükemmel durumda kalmasını sağlar.

Nakliye, güvenilir kurye hizmetleri ile yapılır.Müşterilerimize siparişlerini takip edebilmeleri için takip bilgileri sağlıyoruz.Müşterilerimizin siparişlerini orijinal durumda almalarını sağlamak için taşıma sırasında ürünlerimiz için sigorta teminatı da sağlıyoruz.

 

SSS:

S1: Standart Kalıp Tabanının markası nedir?

A1: Standart Kalıp Tabanının markası DXM'dir.

S2: Standart Kalıp Tabanının model numarası nedir?

A2: Standart Kalıp Tabanının model numarası, Standart Büyük su ağzı sistemi kalıp tabanıdır.

S3: Standart Kalıp Tabanı nerede üretilir?

A3: Standart Kalıp Tabanı Guangdong, Çin'de üretilmektedir.

S4: Standart Kalıp Tabanı için minimum sipariş miktarı nedir?

A4: Standart Kalıp Tabanı için minimum sipariş miktarı 1 adettir.

S5: Standart Kalıp Tabanı için teslim süresi nedir?

A5: 15x15cm ile 35x45cm arası standart kalıp tabanı için normal üretim süresi 1 gündür.15x20cm ile 40x50cm arası standart modifiye kalıp tabanı için normal üretim süresi 1-2 gündür.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Wang
Tel : 18023207010
Kalan karakter(20/3000)