CNC Batan Vida Başlı Hassas Dme Kalıp Tabanı Kolay Sökme Montajı

1
MOQ
Quotation according to the drawings and processing requirements you provided
fiyat
CNC Batan Vida Başlı Hassas Dme Kalıp Tabanı Kolay Sökme Montajı
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Yüzey işleme: Hassas Frezeleme, Hassas Taşlama
Renk: Çelik
Hizmet: Free Drawing Review. Ücretsiz Çizim İncelemesi. Accurately Inform You Of The Delive
ambalajlama: Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
Boyut: 20*25cm-50*70cm
standartlar: 1. Honing True Round Guide Sleeve Can Effectively Increase The Number Of Opening And Closing Moul
Alıntı yapmak: 1. Is The Quotation From DXM A Tax-inclusive Price? 1. DXM Teklifi Vergi Dahil Bir Fiyat m
Ürün seçimi: 1. In Addition To Standard Mould Base, Can Other Processing Projects Be Done For Mold Frame Produ
Vurgulamak:

Hassas Dme Kalıp Tabanı

,

CNC Batan Dme Kalıp Tabanı

,

hassas kalıp tabanı Kolay Sökme

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: DXM
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: Standart İnce su ağzı sistemi kalıp tabanı
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: İhraç edilen tüm ürünler fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanıl
Teslim süresi: <i>Standard Mould Base: Range 15*15cm-35*45cm;</i> <b>Standart Kalıp Tabanı: Aralık 15*15cm-35*45cm;
Ödeme koşulları: <i>We Provide A Very Diverse Range Of Payment Methods.</i> <b>Çok Çeşitli Ödeme Yöntemleri Sunuyoruz
Yetenek temini: 200 set/Yıl
Ürün Açıklaması

Kolay Sökme/Montaj CNC Batan Vida Başlı Kalıp Tabanı AB Plakalı İtme Plakası Değiştirme Çelik Tip Serbest Çizim İncelemesi

Ürün Açıklaması:

Standart Kalıp Tabanı, ASTM standardı 1050, JIS standardı S50c ve DIN standardı CK53 olan 50c malzemeden üretilmiş bir üründür.Standart Kalıp Tabanı ve Standart Modifiye Kalıp Tabanı olmak üzere iki şekilde teslim edilebilir.Standart Kalıp Tabanının ölçü aralığı 15*15cm-35*45cm olup, normal üretim süresi 1 gündür.Standart Modifiye Kalıp Tabanının boyut aralığı 15*20cm-40*50cm'dir ve normal üretim süresi 1-2 gündür.Standart Kalıp Tabanının Yüzey İşlemi, Hassas Frezeleme ve Hassas Taşlama içerir.Standart Kalıp Tabanına ek olarak, kalıp çerçeve ürünleri için AB Plate ve Push Plate Change Steel Type, Kaba (ince) Çerçeve İşleme, Hassas Çerçeve Pah Kırma, Yuvarlak Çerçeve, Back Needle Through Push Plate gibi başka işleme projeleri de yapılabilir. Limit Pimi, Kılavuz Post İnversiyonu, Standart İğne.Plaka Kenarı (EGP), Standart Kod Kalıp Çukuru, İnce Çalışma Yüzeyi Kod Kalıp Çukuru, Üst Stik Deliği, Yan Kilit (SIDELOCK), Üst Kilit (TOPLOCK), Eğik Kılavuz Konum Yardımcısı (TAPERBLOCK), Emme Nozulu.Delik, Kod Kalıp Demiri (kilitleme Modülü).

Ürün, açma ve kapama kalıplarının sayısını %20 oranında etkili bir şekilde artırabilen, kılavuz direğinin çekilmesini önleyen ve kalıbın hizmet ömrünü iyileştiren Honlama Gerçek Yuvarlak Kılavuz Kovan standartlarını karşılar.Özelleştirilmiş 50c malzeme, sıradan çelikten (sertlik 140-170) daha yüksek olan 160-180 HB sertliğine sahiptir.Vida dişlerinin tamamı CNC ekstrüzyon diş işlemini, pürüzsüz vida dişlerini kullanır, sökülmesi ve montajı kolaydır.Vida başı CNC batırma ile işlenir, deliğin alt kısmı düzdür ve kilitleme performansı daha iyidir.Kare demir vida deliği, iyi bir dikeylik ile CNC tarafından işlenir.Plaka kalınlığı toleransı +0-0.1 mm'dir.MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO gibi ithal ekipmanlar, doğru tekrarlanan konumlandırma ve 0,01 mm'lik hassas delik ve çerçeve toleransı ve iyi yüzey kalitesi ile kullanılır.Deliklerin ve çerçevelerin düzlüğünü ve hassasiyetini ve kalıp tabanının tüm işlenmesinin doğruluğunu ve bitişini iyileştirmek için üst düzey ithal kesme aletleri (Swiss Sandvik ve Japon BIG) kullanılır.

 

Özellikler:

 • Ürün Adı: Standart Kalıp Tabanı
 • Logo: DXM
 • Ambalaj: Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
 • Ürün seçimi:
  • Kalıp Çerçeve Ürünleri İçin Standart Kalıp Tabanına Ek Olarak Başka İşleme Projeleri Yapılabilir mi?
  • Kalıp Bazlı Ürünler İçin Aşağıdaki Ek İşleme Projeleri Yapılabilir: AB Plakası ve İtme Plakası Değişimi Çelik Tipi, Kaba (ince) Çerçeve İşleme, Hassas Çerçeve Pah Kırma, Yuvarlak Çerçeve, İtme Plakasından Arka İğne, Limit Pimi, Kılavuz Direk Ters Çevirme, Standart İğne.Plaka Kenarı (EGP), Standart Kod Kalıp Çukuru, İnce Çalışma Yüzeyi Kod Kalıp Çukuru, Üst Stik Deliği, Yan Kilit (SIDELOCK), Üst Kilit (TOPLOCK), Eğik Kılavuz Konum Yardımcısı (TAPERBLOCK), Emme Nozulu.Delik, Kod Kalıp Demiri (kilitleme Modülü).
  • Yukarıdaki İşleme Projeleri İhtiyaçlarınızı Karşılayamıyorsa Lütfen Doğrudan Bizimle İletişime Geçin.
 • Uygulama: Günlük İhtiyaçlar, Oyuncaklar, Kozmetik, Elektrikli Ev Aletleri, Tıbbi Ekipman, Vb.
 • standartlar:
  • Gerçek Yuvarlak Kılavuz Kovanın Honlanması, Açma ve Kapama Kalıplarının Sayısını Etkili Bir Şekilde %20 Artırabilir, Kılavuz Direğinin Çekilmesini Önleyebilir ve Kalıbın Hizmet Ömrünü İyileştirebilir.
  • Özelleştirilmiş 50c Malzeme, Sertlik HB=160-180.Sıradan Çelikten (sertlik 140-170) Daha Yüksek Sertlik, Daha Düşük Deformasyon Oranı, Daha İyi Bitirme Ve Daha İyi Pas Direnci.
  • Tüm Vida Diş Seti CNC Ekstrüzyon Diş İşlemi, Pürüzsüz Vida Dişleri Kullanır, Sökülmesi ve Montajı Kolaydır.
  • Vida Başı CNC Batarak İşlenir, Deliğin Alt Kısmı Düzdür ve Kilitleme Performansı Daha İyidir.
  • Kare Demir Vida Deliği, İyi Dikeylik ile CNC Tarafından İşlenir.
  • Plaka Kalınlığı Toleransı +0-0.1mm'dir.Kalıp Üretim Süresini Kısaltmak İçin Önceden Özelleştirilebilir Aksesuarlar Hazırlayın.
  • İthal Ekipman: MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO, Doğru Tekrarlanan Konumlandırma ve 0,01 mm Hassas Delik ve Çerçeve Toleransı ve İyi Son İşlem.
  • Deliklerin ve Çerçevelerin Düzlüğünü ve Hassasiyetini ve Kalıp Tabanının Tüm İşlemesinin Doğruluğunu ve Sonunu Geliştirmek İçin Üst Düzey İthal Kesici Aletler (İsviçre Sandvik ve Japon BIG) Kullanma.
 

Teknik parametreler:

parametreler Detaylar
Boyut 20*25cm-50*70cm
Başvuru Günlük İhtiyaçlar, Oyuncaklar, Kozmetikler, Elektrikli Ev Aletleri, Tıbbi Ekipmanlar, Vb.
Hizmet Ücretsiz Çizim İncelemesi.Teslimat Süresini Doğru Şekilde Bildirin.İnce Fiyat Teklifi, Tüm İşlem Kalemlerinin ve Ayrıntılı Maliyetlerin Listelenmesi.24 saat Görevli Profesyonel Satış Sonrası Servis Ekibi.Sorunları İlk Seferde Çözün ve Sonra Sorumlulukları Belirlemekle Vakit Kaybetmeden Sorumlulukları Uygulayın.Kullanımı Anlamak İçin Satış Sonrası Anketi.
Malzeme 50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53
standartlar 1. Gerçek Yuvarlak Kılavuz Kovanın Honlanması, Açma ve Kapama Kalıplarının Sayısını Etkili Bir Şekilde %20 Artırabilir, Kılavuz Gönderinin Çekilmesini Önleyebilir ve Kalıbın Hizmet Ömrünü İyileştirebilir.2. Özelleştirilmiş 50c Malzeme, Sertlik HB=160-180.Sıradan Çelikten (sertlik 140-170) Daha Yüksek Sertlik, Daha Düşük Deformasyon Oranı, Daha İyi Bitirme Ve Daha İyi Pas Direnci.3. Tüm Vida Diş Seti CNC Ekstrüzyon Diş İşlemi, Pürüzsüz Vida Dişleri, Sökülmesi ve Montajı Kolay Kullanılır.4. Vida Başı CNC Batarak İşlenir, Deliğin Altı Düzdür ve Kilitleme Performansı Daha İyidir.5. Kare Demir Vida Deliği, İyi Dikeylik ile CNC Tarafından İşlenir.6. Plaka Kalınlığı Toleransı +0-0.1mm'dir.Kalıp Üretim Süresini Kısaltmak İçin Önceden Özelleştirilebilir Aksesuarlar Hazırlayın.7. İthal Ekipman: MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO, Doğru Tekrarlanan Konumlandırma ve Hassas Delik ve 0,01 mm'lik Çerçeve Toleransı ve İyi Son İşlem.8. Deliklerin ve Çerçevelerin Düzlüğünü ve Hassasiyetini ve Kalıp Tabanının Tüm İşlemesinin Doğruluğunu ve Sonunu Geliştirmek İçin Üst Düzey İthal Kesici Aletler (İsviçre Sandvik ve Japon BÜYÜK) Kullanma.
Alıntı yapmak 1. DXM Teklifi Vergi Dahil Bir Fiyat mı?● Evet, DXM Fiyat Teklifine %13 Katma Değer Vergisi Dahildir.2. DXM'nin Fiyat Teklifine Navlun Dahil Midir?● Ürün Fiyat Teklifine Navlun Dahil Değildir, Sipariş Onaylanmadan Önce Navlun Ayrı Ayrı Hesaplanacaktır.
Yüzey İşlem Hassas Frezeleme, Hassas Taşlama
Teslimat Standart Kalıp Tabanı: Aralık 15*15cm-35*45cm;Normal Üretim Süresi 1 Gün Standart Modifiye Kalıp Tabanı: Aralık 15*20cm-40*50cm;Normal Üretim Süresi 1-2 Gün
Ambalajlama Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
İşleme CNC İşleme (Mazak / Okuma / Mori Seiki / Makino, Vb)
 

Uygulamalar:

DXM'nin Standart Kalıp Tabanı, günlük ihtiyaçlar, oyuncaklar, kozmetik, elektrikli ev aletleri, tıbbi ekipman ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılan yüksek kaliteli bir alet sistemidir.Hassas ölçülere ve iyi yüzey kalitesine sahip parçalar üretmek için özellikle idealdir.Ürün, DXM markasına, Standart İnce su ağzı sistemi kalıp tabanının model numarasına, menşei Guangdong, Çin'e, ISO9001:2015 sertifikasına, minimum sipariş miktarı 1'e, teklif edilen bir fiyata sahiptir. Sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine, paketleme detaylarına göre, ihraç edilen tüm ürünler fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenir ve konteynerler kullanılarak deniz taşımacılığı ile belirlenen limanlara taşınır, teslimat süresi 15*15cm-35*45cm arasında değişen standart kalıp tabanıdır. 1 gün normal üretim süresi ve 15*20cm-40*50cm arasında değişen standart modifiye kalıp tabanı ile normal üretim süresi 1-2 gün, çok çeşitli ödeme yöntemleri sağlayan ve tüm siparişler için KDV faturası sağlayan ödeme koşulları , 200 set/yıl tedarik kabiliyeti, bir çelik rengi ve açma ve kapama kalıplarının sayısını %20 oranında etkili bir şekilde artırabilen, kılavuz direğinin çekilmesini önleyen ve hizmet ömrünü iyileştirebilen gerçek yuvarlak kılavuz kovanın honlanmasını içeren standartlar Kalıbın, HB = 160-180 sertliğine sahip özelleştirilmiş 50C malzeme, tüm vida dişi seti CNC ekstrüzyon diş sürecini kullanır, pürüzsüz vida dişleri, sökülmesi ve montajı kolaydır, vida başı CNC batırma ile işlenir, deliğin dibi düz ve kilitleme performansı daha iyidir, kare demir vida deliği CNC tarafından işlenir, iyi dikeylik ile, plaka kalınlığı toleransı +0-0.1 mm'dir, kalıp üretim süresini kısaltmak için önceden özelleştirilebilir aksesuarlar hazırlayın, ithal ekipman MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO, hassas tekrarlanan konumlandırma ve 0,01 mm'lik hassas delik ve çerçeve toleransı ve iyi yüzey kalitesi ile ve deliklerin ve çerçevelerin düzlüğünü ve hassasiyetini ve doğruluğunu iyileştirmek için üst düzey ithal kesme aletleri (Swiss Sandvik ve Japon BIG) kullanıyor ve kalıp tabanının tüm işlenmesinin bitirilmesi.

 

özelleştirme:

Standart Kalıp Tabanı

Marka adı: DXM
Model Numarası: Standart İnce su ağzı sistemi kalıp tabanı
Menşe Yeri: Guangdong, Çin
Sertifikasyon: ISO9001:2015
Asgari Sipariş Miktarı: 1
Fiyat: Sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine göre teklif
Paketleme Detayları: İhraç edilen tüm ürünler fümigasyondan arındırılmış ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanılarak deniz yolu ile belirlenen limanlara taşınmaktadır.
Teslim Süresi: Standart kalıp tabanı: Aralık 15*15cm-35*45cm;normal üretim süresi 1 gün Standart değiştirilmiş kalıp tabanı: Aralık 15*20cm-40*50cm;normal üretim süresi 1-2 gün
Ödeme Koşulları: Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz.Lütfen ihtiyaçlarınızı satış ekibimize açıklayınız.DXM, KDV faturaları sağlayabilir mi?Tüm siparişler KDV özel faturaları ile faturalandırılabilir.
Tedarik Kabiliyeti: 200 Takım/Yıl
Alıntı yapmak:
1. DXM Teklifi Vergi Dahil Bir Fiyat mı?● Evet, DXM Fiyat Teklifine %13 Katma Değer Vergisi Dahildir.
2. DXM'nin Fiyat Teklifine Navlun Dahil Midir?● Ürün Fiyat Teklifine Navlun Dahil Değildir, Sipariş Onaylanmadan Önce Navlun Ayrı Ayrı Hesaplanacaktır.
İşleme : CNC İşleme(Mazak / Okuma / Mori Seiki / Makino, Vb)
Renk: Çelik
Logo: DXM
standartlar:
1. Gerçek Yuvarlak Kılavuz Kovanın Honlanması, Açma ve Kapama Kalıplarının Sayısını Etkili Bir Şekilde %20 Artırabilir, Kılavuz Gönderinin Çekilmesini Önleyebilir ve Kalıbın Hizmet Ömrünü İyileştirebilir.
2. Özelleştirilmiş 50c Malzeme, Sertlik HB=160-180.Sıradan Çelikten (sertlik 140-170) Daha Yüksek Sertlik, Daha Düşük Deformasyon Oranı, Daha İyi Bitirme Ve Daha İyi Pas Direnci.
3. Tüm Vida Diş Seti CNC Ekstrüzyon Diş İşlemi, Pürüzsüz Vida Dişleri, Sökülmesi ve Montajı Kolay Kullanılır.
4. Vida Başı CNC Batarak İşlenir, Deliğin Altı Düzdür ve Kilitleme Performansı Daha İyidir.
5. Kare Demir Vida Deliği, İyi Dikeylik ile CNC Tarafından İşlenir.
6. Plaka Kalınlığı Toleransı +0-0.1mm'dir.Kalıp Üretim Süresini Kısaltmak İçin Önceden Özelleştirilebilir Aksesuarlar Hazırlayın.
7. İthal Ekipman: MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO, Doğru Tekrarlanan Konumlandırma ve Hassas Delik ve 0,01 mm'lik Çerçeve Toleransı ve İyi Son İşlem.
8. Deliklerin ve Çerçevelerin Düzlüğünü ve Hassasiyetini ve Kalıp Tabanının Tüm İşlemesinin Doğruluğunu ve Sonunu Geliştirmek İçin Üst Düzey İthal Kesici Aletlerin (İsviçre Sandvik ve Japon BIG) Kullanılması.

 

Destek ve Hizmetler:

Standart Kalıp Tabanı Teknik Destek ve Servis

Standart Kalıp Tabanı ürünlerimiz en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.Müşterilerimize en iyi hizmeti ve desteği sağlamak için çalışıyoruz.

Teknik Destek

Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, teknik destek sağlamak ve olabilecek tüm sorularınızı yanıtlamak için hazırdır.İhtiyacınız olan yardımı almanızı sağlamak için telefon, e-posta ve çevrimiçi sohbet desteği sunuyoruz.

Hizmet

Teknik desteğimizin yanı sıra Standart Kalıp Tabanı ürünlerinizin düzgün ve verimli çalışmasını sağlamak için geniş bir hizmet yelpazesi de sunuyoruz.Bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra kurulum ve kurulum hizmetleri de sunuyoruz.Ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak eğitim hizmetleri de sağlıyoruz.

 

Paketleme ve Nakliye:

Standart Kalıp Tabanı için Paketleme ve Nakliye:

Standart kalıp tabanları, koruma ve kolay taşıma için karton kutularda paketlenip sevk edilmektedir.Kutular, ürün adı, boyutları, ağırlığı ve kutudaki miktar gibi diğer ilgili bilgilerle açık bir şekilde etiketlenmiştir.Tüm kutular bantla sabitlenir ve kırılgan bileşenler ayrıca balonlu naylon ile korunur.

Kutular daha sonra, ürün adı, ağırlığı ve varış yeri ile açıkça etiketlenmiş daha büyük nakliye kutularına yerleştirilir.Tüm nakliye kutuları, paketlerin nakliye sırasında hasar görmemesini sağlamak için güçlü bantlarla sabitlenmiştir.

 

SSS:

S: Standart Kalıp Tabanının Marka Adı Nedir?
C: Standart Kalıp Tabanının Marka Adı DXM'dir.
S: Standart Kalıp Tabanının Model Numarası nedir?
A: Standart Kalıp Tabanının Model Numarası, Standart İnce su ağzı sistemi kalıp tabanıdır.
S: Standart Kalıp Tabanının Menşe Yeri Nedir?
A: Standart Kalıp Tabanının Menşe Yeri Guangdong, Çin'dir.
S: Standart Kalıp Tabanının Sertifikası Var mı?
C: Evet, Standart Kalıp Tabanı ISO9001:2015 Sertifikasına sahiptir.
S: Standart Kalıp Tabanı için Minimum Sipariş Miktarı Nedir?
A: Standart Kalıp Tabanı için Minimum Sipariş Miktarı 1'dir.
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Wang
Tel : 18023207010
Kalan karakter(20/3000)