Kaba İnce Çerçeve İşleme Kalıp Tabanı Standardı ISO9001:2015 Sertifikalı

1
MOQ
Quotation according to the drawings and processing requirements you provided
fiyat
Kaba İnce Çerçeve İşleme Kalıp Tabanı Standardı ISO9001:2015 Sertifikalı
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Yüzey işleme: Hassas Frezeleme, Hassas Taşlama
Şekil: Özelleştirilmiş
Malzeme: 50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53, ASTM: P20, ASTM: P20+Ni(DIN: 1.2738), ASTM: 420(DIN: 1.2083),
Hizmet: Free Drawing Review. Ücretsiz Çizim İncelemesi. Accurately Inform You Of The Delive
Özel Süreç: Tüm CNC işlemleri ihtiyaçlarınıza göre yapılabilir.
Alıntı yapmak: DXM's Quotation Includes 13% Value-added Tax. DXM Fiyat Teklifine %13 Katma Değer Verg
Renk: Çelik
standartlar: 8 Advantages for our products, such as honing true round guide sleeve, customized 50c material(ha
Vurgulamak:

İnce Çerçeve Kalıp Tabanı Standardı

,

Kalıp Tabanı Standardı ISO9001:2015

,

Standart Kalıp Tabanı ISO9001:2015

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: DXM
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: Özelleştirilmiş Basitleştirilmiş tip ince su ağzı sistemi kalıp tabanı
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: İhraç edilen tüm ürünler fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanıl
Teslim süresi: <i>Non-standard Customized Mould Base: Range 15*15cm-80*130cm;</i> <b>Standart Dışı Özelleştirilmiş
Ödeme koşulları: <i>We provide a very diverse range of payment methods.</i> <b>Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz
Yetenek temini: 290000 Takım/Yıl
Ürün Açıklaması

Oyuncaklar için Özel Kalıp Tabanları Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu

Ürün Açıklaması:

Özel Kalıp Tabanları, ücretsiz çizim incelemesi, teslimat süresi hakkında doğru bilgi, tüm işleme öğelerini ve ayrıntılı maliyetleri listeleyen iyi bir fiyat teklifi ve 24 saat görev başında profesyonel bir satış sonrası servis ekibi sunar.Sorunları ilk seferde çözer, sorumlulukları belirlemekle zaman kaybetmeden sorumlulukları uygularız.Ayrıca kullanımı anlamak için bir satış sonrası anketimiz var.Ürünlerimiz hassas frezeleme ve taşlama ile özelleştirilmiş olup, 15x15cm-80x130cm ebat aralığına sahiptir.Standart olmayan özelleştirilmiş kalıp tabanlarının normal üretim süresi 5-12 gündür.AB plakası ve itme plakası çelik tipini değiştirme, kaba (ince) çerçeve işleme, hassas çerçeve pah kırma, yuvarlak çerçeve, itme plakasından arka iğne, limit pimi, kılavuz direği ters çevirme, standart iğne gibi standart kalıp tabanlarından daha fazlasını yapabiliriz.Plaka kenarı (EGP), standart kodlu kalıp çukuru, ince çalışma yüzeyi kodlu kalıp çukuru, üst çubuk deliği, yan kilit (SIDELOCK), üst kilit (TOPLOCK), eğik kılavuz konum yardımcısı (TAPERBLOCK), emme nozulu.Delik, kod kalıp demiri (kilitleme modülü).Bu süreçler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.

 

Özellikler:

 • Ürün Adı: Özel Kalıp Tabanları
 • Renk: Çelik
 • Teslimat: Standart Olmayan Özel Kalıp Tabanı: Aralık 15*15cm-80*130cm;Normal Üretim Süresi 5-12 Gün
 • logosu: Özelleştirilmiş
 • Şekil: Özelleştirilmiş
 • Ürün seçimi:
  • Kalıp Çerçeve Ürünleri İçin Standart Kalıp Tabanına Ek Olarak Başka İşleme Projeleri Yapılabilir mi?
  • Kalıp Bazlı Ürünler İçin Aşağıdaki Ek İşleme Projeleri Yapılabilir: AB Plakası ve İtme Plakası Değişimi Çelik Tipi, Kaba (ince) Çerçeve İşleme, Hassas Çerçeve Pah Kırma, Yuvarlak Çerçeve, İtme Plakasından Arka İğne, Limit Pimi, Kılavuz Direk Ters Çevirme, Standart İğne.Plaka Kenarı (EGP), Standart Kod Kalıp Çukuru, İnce Çalışma Yüzeyi Kod Kalıp Çukuru, Üst Stik Deliği, Yan Kilit (SIDELOCK), Üst Kilit (TOPLOCK), Eğik Kılavuz Konum Yardımcısı (TAPERBLOCK), Emme Nozulu.Delik, Kod Kalıp Demiri (kilitleme Modülü).
  • Yukarıdaki İşleme Projeleri İhtiyaçlarınızı Karşılayamıyorsa Lütfen Doğrudan Bizimle İletişime Geçin.
 

Teknik parametreler:

Parametre Değer
İşleme CNC İşleme(Mazak/ Okuma/ Mori Seiki/ Makino, Etc)
Ambalajlama Fümigasyon İçermeyen Ahşap Kutu
Logo Özelleştirilmiş
Başvuru Günlük İhtiyaçlar, Oyuncaklar, Kozmetikler, Elektrikli Ev Aletleri, Tıbbi Ekipmanlar, Vb.
standartlar 1. Gerçek Yuvarlak Kılavuz Kovanın Honlanması, Açma ve Kapama Kalıplarının Sayısını Etkili Bir Şekilde %20 Artırabilir, Kılavuz Gönderinin Çekilmesini Önleyebilir ve Kalıbın Hizmet Ömrünü İyileştirebilir.2. Özelleştirilmiş 50c Malzeme, Sertlik HB=160-180.Sıradan Çelikten (sertlik 140-170) Daha Yüksek Sertlik, Daha Düşük Deformasyon Oranı, Daha İyi Bitirme Ve Daha İyi Pas Direnci.3. Tüm Vida Diş Seti CNC Ekstrüzyon Diş İşlemi, Pürüzsüz Vida Dişleri, Sökülmesi ve Montajı Kolay Kullanılır.4. Vida Başı CNC Batarak İşlenir, Deliğin Altı Düzdür ve Kilitleme Performansı Daha İyidir.5. Kare Demir Vida Deliği, İyi Dikeylik ile CNC Tarafından İşlenir.6. Plaka Kalınlığı Toleransı +0-0.1mm'dir.Kalıp Üretim Süresini Kısaltmak İçin Önceden Özelleştirilebilir Aksesuarlar Hazırlayın.7. İthal Ekipman: MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO, Doğru Tekrarlanan Konumlandırma ve Hassas Delik ve 0,01 mm'lik Çerçeve Toleransı ve İyi Son İşlem.8. Deliklerin ve Çerçevelerin Düzlüğünü ve Hassasiyetini ve Kalıp Tabanının Tüm İşlemesinin Doğruluğunu ve Sonunu Geliştirmek İçin Üst Düzey İthal Kesici Aletlerin (İsviçre Sandvik ve Japon BIG) Kullanılması.
Yüzey İşlem Hassas Frezeleme, Hassas Taşlama
Şekil Özelleştirilmiş
Boyut

15*15cm*80*130cm

Hizmet Ücretsiz Çizim İncelemesi.Teslimat Süresini Doğru Şekilde Bildirin.İnce Fiyat Teklifi, Tüm İşlem Kalemlerinin ve Ayrıntılı Maliyetlerin Listelenmesi.24 saat Görevli Profesyonel Satış Sonrası Servis Ekibi.Sorunları İlk Seferde Çözün ve Sonra Sorumlulukları Belirlemekle Vakit Kaybetmeden Sorumlulukları Uygulayın.Kullanımı Anlamak İçin Satış Sonrası Anketi.
Malzeme 50c, ASTM: 1050, JIS: S50c, DIN: CK53, ASTM: P20, ASTM: P20+Ni(DIN: 1.2738), ASTM: 420(DIN: 1.2083), ASSAB: S136, ASTM: P21(Japonya: ) , ASTM: H13(DIN: 1.2344, JIS: SKD61, ASSAB: 8407)
 

Uygulamalar:

Özel Kalıp Tabanları

Özel Kalıp Tabanları, özelleştirilmiş kalıp tabanları sağlama konusunda uzmanlaşmış bir DXM markasıdır.Ürünlerimiz, Özelleştirilmiş Basitleştirilmiş tip ince su ağzı sistemi kalıp tabanı Model Numarasına sahiptir ve ISO9001:2015 sertifikasına sahiptir.Minimum sipariş miktarı 1'dir ve fiyat, sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine göre verilir.İhraç edilen tüm ürünler fümigasyon içermeyen ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanılarak denizyolu taşımacılığı ile belirlenen limanlara taşınmaktadır.Standart olmayan özelleştirilmiş kalıp tabanı için teslim süresi 15*15cm-80*130cm arasında değişmektedir ve normal üretim süresi 5-12 gündür.Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz ve KDV faturaları sunabiliyoruz.Tedarik kabiliyetimiz 200 set/yıl'dır.

Yüksek kaliteyi sağlamak için çeşitli standartlarımız var.Bileme gerçek yuvarlak kılavuz manşonu, açma ve kapama kalıplarının sayısını etkili bir şekilde %20 oranında artırabilir, kılavuz direğinin çekilmesini önleyebilir ve kalıbın hizmet ömrünü uzatabilir.Özelleştirilmiş 50c malzeme, sıradan çelikten (sertlik 140-170) daha yüksek sertliğe, daha düşük deformasyon oranına, daha iyi yüzey kaplamasına ve daha iyi pas direncine sahiptir.Vida dişlerinin tamamı, sökülmesi ve montajı kolay, pürüzsüz vida dişleri ile CNC ekstrüzyon diş işlemini kullanır.Vida başı, deliğin alt kısmı düz ve daha iyi kilitleme performansı ile CNC batırılarak işlenir.Kare demir vida deliği CNC tarafından iyi bir dikeylikle işlenir.Plaka kalınlık toleransı +0-0.1mm'dir ve kalıp üretim süresini kısaltmak için önceden özelleştirilebilir aksesuarlar hazırlıyoruz.MAZAK, OKUMA, MORI SEIKI, MAKINO gibi, doğru tekrarlanan konumlandırma ve 0,01 mm'lik hassas delik ve çerçeve toleransı ve iyi yüzey kalitesi ile ithal ekipman kullanıyoruz.Deliklerin ve çerçevelerin düzlüğünü ve hassasiyetini ve kalıp tabanının tüm işlenmesinin doğruluğunu ve bitişini iyileştirmek için Swiss Sandvik ve Japanese BIG gibi üst düzey ithal kesme aletleri de kullanıyoruz.

DXM, standart kalıp tabanına ek olarak kalıp çerçevesi ürünleri için AB plakası ve itme plakası değiştirme çelik tipi, kaba (ince) çerçeve işleme, hassas çerçeve pah kırma, yuvarlak çerçeve, itme plakası aracılığıyla arka iğne, limit gibi diğer işleme projelerini de yapabilir. pim, kılavuz direği ters çevirme, standart iğne.plaka kenarı (EGP), standart kodlu kalıp çukuru, ince çalışma yüzeyi kodlu kalıp çukuru, üst çubuk deliği, yan kilit (SIDELOCK), üst kilit (TOPLOCK), eğik kılavuz konum yardımcısı (TAPERBLOCK), emme nozulu.delik, kod kalıp demiri (kilitleme modülü).Yukarıdaki işleme projeleri ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.

Hassas frezeleme ve hassas taşlama gibi yüzey işlemleri sağlıyoruz.Teklifimize %13 katma değer vergisi dahildir ve navlun dahil değildir.Navlun, sipariş onaylanmadan önce ayrıca hesaplanacaktır.Ayrıca ücretsiz çizim incelemesi sağlıyoruz, teslimat süresini doğru bir şekilde size bildiriyoruz, iyi fiyat teklifi, tüm işleme kalemlerini ve ayrıntılı maliyetleri listeliyoruz ve 24 saat görev başında profesyonel satış sonrası servis ekibi.Ayrıca kullanımı anlamak için satış sonrası anket yapıyoruz.

 

özelleştirme:

Özel Kalıp Tabanları

Marka adı: DXM
Model Numarası: Özelleştirilmiş Basitleştirilmiş tip ince su ağzı sistemi kalıp tabanı
Menşe Yeri: Guangdong, Çin
Sertifikasyon: ISO9001:2015
Minimum Sipariş Miktarı: 1
Fiyat: Sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine göre teklif
Paketleme Detayları: İhraç edilen tüm ürünler fümigasyondan arındırılmış ahşap kutularda paketlenmekte ve konteynerler kullanılarak deniz yolu ile belirlenen limanlara taşınmaktadır.
Teslim Süresi: Standart dışı özelleştirilmiş kalıp tabanı: Aralık 15*15cm-80*130cm;normal üretim süresi 5-12 gün
Ödeme Koşulları: Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz.Lütfen ihtiyaçlarınızı satış ekibimize açıklayınız.DXM, KDV faturaları sağlayabilir mi?Tüm siparişler KDV özel faturaları ile faturalandırılabilir.
Tedarik Kabiliyeti: 290000 Takım/Yıl
Hizmet: Ücretsiz Çizim İncelemesi.Teslimat Süresini Doğru Şekilde Bildirin.İnce Fiyat Teklifi, Tüm İşlem Kalemlerinin ve Ayrıntılı Maliyetlerin Listelenmesi.24 saat Görevli Profesyonel Satış Sonrası Servis Ekibi.Sorunları İlk Seferde Çözün ve Sonra Sorumlulukları Belirlemekle Vakit Kaybetmeden Sorumlulukları Uygulayın.Kullanımı Anlamak İçin Satış Sonrası Anketi.
Renk: Çelik
Teslimat: Standart Olmayan Özel Kalıp Tabanı: Aralık 15*15cm-80*130cm;Normal Üretim Süresi 5-12 Gün
İşleme: CNC İşleme (Mazak/ Okuma/ Mori Seiki/ Makino, Etc)
Şekil: Özelleştirilmiş

Özel Kalıp Tabanları

DXM, çeşitli endüstriler için özelleştirilmiş şekle, boyuta ve işlemeye sahip özel kalıp tabanları sağlar.İhtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli işleme yeteneklerine sahibiz.Deneyimli mühendislerimiz sizi teslimat süresi hakkında doğru bir şekilde bilgilendirecek ve tüm işleme kalemlerini ve ayrıntılı maliyetleri listeleyerek size iyi bir fiyat teklifi sunacaktır.Ayrıca, sorunları ilk seferde çözmek ve daha sonra sorumlulukları belirlemek için zaman kaybetmeden sorumlulukları uygulamak için 24 saat görev başında profesyonel bir satış sonrası servis ekibi sağlıyoruz.Dahası, kullanımı anlamanız için size ücretsiz bir çizim incelemesi ve satış sonrası anket sunuyoruz.Yüksek kalite ve hızlı teslimatı garanti ediyoruz.

 

Destek ve Hizmetler:

Özel Kalıp Tabanları Teknik Destek ve Hizmetleri

ABC'de, müşterilerimize en yüksek kalitede özel kalıp tabanları ve teknik destek hizmetleri sağlamayı taahhüt ediyoruz.Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, doğru malzeme ve bileşenlerin seçiminden sorun gidermeye ve kalıplama ve tasarım zorluklarını ele almaya kadar çok çeşitli teknik konularda yardımcı olmaya hazırdır.Ayrıca, özel kalıp tabanınızın tam spesifikasyonlarınıza göre üretilmesini sağlamak için tasarım tavsiyesi ve rehberlik sağlayabiliriz.

 

Paketleme ve Nakliye:

Paketleme ve Nakliye

Özel Kalıp Tabanları müşterinin ihtiyacına göre paketlenip sevk edilmektedir.Ürün boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak çeşitli şekillerde sevk edilebilir.Daha küçük eşyalar için karton kutularda paketlenebilir ve kara taşımacılığı ile gönderilebilir.Daha büyük eşyalar için tahta kasalarda paketlenebilir ve hava veya deniz yoluyla sevk edilebilir.

 

SSS:

S: Özel Kalıp Tabanları Nedir?
C: Özel Kalıp Tabanları, ISO9001:2015 sertifikasına sahip bir marka olan DXM tarafından geliştirilen bir kalıp tabanı türüdür.15*15cm ila 80*130cm arasında değişen özelleştirilmiş boyutlara sahip basitleştirilmiş tip ince su ağzı sistemi kalıp tabanıdır.

S: Özel Kalıp Tabanları için minimum sipariş miktarı nedir?
C: Özel Kalıp Tabanları için minimum sipariş miktarı 1 settir.

S: Özel Kalıp Tabanlarının maliyeti nedir?
A: Özel Kalıp Tabanlarının fiyatı, sağladığınız çizimlere ve işleme gereksinimlerine bağlıdır.Daha fazla ayrıntı için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.

S: Özel Kalıp Tabanlarının alınması ne kadar sürer?
A: Özel Kalıp Tabanları için normal üretim süresi 5-12 gündür.

S: Özel Kalıp Tabanları için ödeme koşulları nelerdir?
C: Çok çeşitli ödeme yöntemleri sunuyoruz.Lütfen ihtiyaçlarınızı satış ekibimize açıklayınız.Tüm siparişler KDV özel faturaları ile faturalandırılabilir.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Wang
Tel : 18023207010
Kalan karakter(20/3000)